Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, wielkogabarytowych

Twój dom, biuro czy mieszkanie czeka gruntowny remont? Potrzebujesz pomocy w wyniesieniu gruzu, odpadów budowlanych i innych gabarytów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zajmujemy się kompleksowym wywozem pozostałości po budowie, w tym gruzu, złomu, jak i gabarytów w postaci mebli i innego, ciężkiego sprzętu. Wynajmij u nas kontener na śmieci i z łatwością pozbądź się wszystkich odpadów wielkogabarytowych!

Jesteśmy firmą z Krakowa, która od 2012 roku świadczy usługi w usuwaniu problematycznych śmieci, których nie da się samodzielnie pozbyć i wynieść do zwykłych pojemników. Zalicza się do nich m.in. meble, sprzęt elektroniczny, gruz, odpady budowlane i wielkogabarytowe. W ramach usług przywozimy własne kontenery na śmieci, w których gromadzimy gabaryty i inne śmieci, po czym wynosimy wszystko do właściwego składowiska. Wszystko odbywa się w 100% legalnie i bezpiecznie – wywóz gruzu, śmieci czy mebli w naszym wydaniu to gwarancja profesjonalizmu, terminowości, a także szybkości i skuteczności działania.

Wywóz odpadów budowlanych

Do odpadów budowlanych zalicza się pozostałości po remontach i budowach całych budynków, jak i pojedynczych pomieszczeń. Zaliczamy do nich przede wszystkim gruz, cegły, pustaki, beton, ceramikę łazienkową i budowlaną, płyty gipsowe i gips, styropian, tapety, cement, elementy stalowe, drewniane, itd. Ze względu na swoją strukturę nie zalicza się ich do odpadów zwykłych, które trafiają do normalnych pojemników na śmieci. Odpady budowlane muszą być gromadzone i wywożone do specjalnych punktów – tylko wtedy robi się to w pełni legalnie i dbając o środowisko.

Oferujemy kontenery na śmieci o różnych pojemnościach, które są stanie pomieścić każdego rodzaju pozostałości budowlane i gabarytowe. Prowadzimy wywóz gruzu, odpadów wielkogabarytowych (w tym mebli i sprzętu RTV i AGD), złomu, jak i wielu innych śmieci zgromadzonych podczas remontu. Oprócz samego wywożenia w kontenerach, pomagamy również w opróżnianiu pomieszczeń z owych śmieci. Ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, właścicieli nieruchomości, jak i właścicieli biur, magazynów i firm. Obszar naszych działań obejmuje miasto Kraków oraz okolice do 30 km.

Wywóz gruzu w kontenerach

Oferowane przez nas kontenery są dostosowane do gromadzenia takich odpadów jak cegła, beton, ceramika czy czysty gruz. Kontener podstawiamy na całkowity czas załadunku i wywozu – może to być 1 dzień, jak i 5 dni lub nawet więcej; wystarczy nas poinformować o szczegółach wynajmu w formularzu kontaktowym bądź przez telefon. Załadować kontener może sam klient, jednak w przypadku wielu gabarytów i ciężkich odpadów, zalecamy wywóz z naszą pomocą. Wywieziemy wszystko do najbliższego PSZOK-u.

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Dysponujemy kontenerami na śmieci, przeznaczonymi do wywozu odpadów wielkogabarytowych. Do gabarytów zaliczyć można przede wszystkim meble (kanapy, sofy, łóżka, fotele, materace, krzesła) oraz przedmioty wykonane ze stali, złomu bądź żeliwa, w tym pralki, zmywarki, lodówki, bądź części samochodowe. Zgromadzone resztki umieszczamy w obszernych kontenerach, aby następnie je wynosić do składowiska w Krakowie. Jesteśmy elastyczni zarówno jeśli chodzi o cenę wynajmu kontenera i realizacji usługi, jak również co do terminu realizacji zlecenia.

Zamów u nas wywóz odpadów

Korzystając z naszej oferty na wywóz śmieci, gruzu, gabarytów i innego rodzaju ciężkich odpadów zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także unikniesz niepotrzebnego stresu. Potrafimy się dostosować do grafiku klienta, nawet jeśli mielibyśmy przyjechać z kontenerami w godzinach wieczornych. Jesteśmy profesjonalistami – dbamy o bezpieczeństwo podczas opróżniania pomieszczenia, ładowania śmieci i wywozu załadunku. Zainteresowany? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy!

Skontaktuj się z nami