Usługi sprzątające dla Firm, Biur, domów

Planujesz duży remont w swoim biurze lub domu? Wiesz, że czekać Ciebie będzie spore sprzątanie piwnicy, firmy, czy może innych pomieszczeń biurowych? Zgłoś się do nas – oferujemy kompleksowe usługi sprzątające, skierowane przede wszystkim po remoncie i budowie takich wnętrz jak piwnice, domy, strychy, czy garaże.

W ramach tej usługi oferujemy szybkie i profesjonalne sprzątanie pomieszczeń biurowych, piwnic, domów na terenie Krakowa i najbliższych jego okolic – w miejscowościach, takich jak Skawina, Niepołomice, Zielonki, Wieliczka i Zabierzów. Najpopularniejszym wariantem tej usługi są porządki po remoncie i budowie, dużym zainteresowaniem cieszy się także sprzątanie piwnic, strychów, garaży i innych miejsc mieszkalnych oraz gospodarczych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – posiadamy profesjonalny sprzęt gotowy do usuwania nawet najbardziej skomplikowanych zanieczyszczeń.

Sprzątanie po remoncie i budowie

Zarówno osoby prywatne – właściciele domów i mieszkań – jak i firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług remontowych czy w sprzedaży nieruchomości od czasu do czasu zlecają drobne prace remontowe lub budowlane. Takich sytuacji może być wiele: drobny lub generalny remont, budowa, adaptacja strychu na poddasze i wiele innych. Podczas takich działań generowane są ogromne ilości odpadów, gruzu i innych ciężkich śmieci, które – zgodnie z obowiązującymi przepisami – nie mogą trafić do zwykłego kosza na śmieci czy pojemnika na odpady komunalne. Porządkowanie więc takich pomieszczeń będzie wymagało nie tylko sporej ilości pracy, ale również organizacji w legalnym pozbyciu się wszystkich pozostałości po budowie czy remoncie.

Sprzątanie po remoncie lub budowie takich miejsc jak piwnice, mieszkania, czy całe firmy i biura to usługa szczególnie polecana osobom lub firmom, które nie posiadają samochodu większego niż osobowy lub nie dysponują czasem, by samodzielnie wywieźć powstałe w wyniku budowy lub remontu odpady do PSZOK-u lub innego, zbiorczego punktu gromadzenia odpadów. Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom sprzątającym będą Państwo spokojni, że cały proces odbywa się w warunkach bezpiecznych i sanitarnych, a efekty po będą w pełni zadowalające. Dokładamy także wszelkich starań, aby sprzątanie mieszkań po budowie i remoncie przebiegało spokojnie, bez zakłócania spokoju osobom postronnym. Usługi sprzątające w naszym wydaniu to wysoka jakość i skuteczność – docenili nas w Krakowie, jak i wielu pobliskich miejscowościach.

W przypadku dużej ilości i objętości odpadów w pomieszczeniu takim jak piwnica, firma czy biuro, skorzystanie z usług sprzątających wyspecjalizowanej w tej usłudze firmy gwarantuje szybkie pozbycie się odpadów, dzięki czemu prace budowlane czy remontowe nie wydłużą się o kolejne dni. Dodatkowym atutem jest fakt, że firmy takie jak nasza sprzątają w sposób ekologiczny i etyczny. Wszystkie odpady starannie segregujemy i wywozimy do miejsc, gdzie w prawidłowy i zgodny z przepisami sposób zostają zutylizowane.

Piwnice, strych i garaże

Nie tylko pomieszczenia mieszkalne wymagają regularnego sprzątania i gruntownych porządków. Również piwnice, strychy, garaże, obiekty gospodarcze lub inne, nieużywane od lat pokoje warto gruntownie posprzątać, by uzyskać dodatkową przestrzeń do użytecznego i funkcjonalnego zagospodarowania. Porządkowanie tego typu pomieszczeń może być problematyczne bez profesjonalnego sprzętu i możliwości pozbycia się odpadów w sposób legalny i bezpieczny. Dlatego firmy, biura, a nawet właściciele nieruchomości i mieszkańcy własnych domów kierują się po pomoc specjalistów w dziedzinie czyszczenia. Nasz zespół nie tylko skutecznie posprząta piwnicę, biuro, firmę czy dom po remoncie lub budowie, ale również rozmontuje wszystkie meble, załaduje gruz, po czym wywiezie do najbliższego PSZOK-u. Zaoszczędzą Państwo czas, energię i pieniądze!

Usługi sprzątające piwnic i innych pomieszczeń w Krakowie oraz okolicach to propozycja naszej firmy dla osób prywatnych, które chcą wynająć lub sprzedać nieruchomość. Ale zanim to nastąpi, to muszą pozbyć się zalegających tam od lat rzeczy. Z usług sprzątających chętnie korzystają również agencje nieruchomości i pośrednictwa sprzedaży oraz wynajmu. W sytuacji, gdy nieużywany pokój czy strych chcemy przerobić na wnętrze mieszkalne, w pierwszej kolejności należy pomyśleć o gruntownym czyszczeniu – wówczas warto rozważyć zamówienie usługi sprzątania piwnic, strychów i garaży.

Sprzątanie w 3 prostych krokach

  1. Krok 1 – zlecenie
    Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń lub napisz wiadomość. Im więcej szczegółów podasz (metraż pomieszczenia, lokalizacja itp.), tym łatwiej będzie nam oszacować cenę za usługi i podać termin realizacji usługi.
  2. Krok 2 – realizacja
    Oddaj w ręce specjalistów pomieszczenie, które wymagają posprzątania. Szybko i profesjonalnie wywieziemy i zutylizujemy wszystkie zalegające tam odpady. Piwnica, dom, biuro, firma – pomagamy każdemu.
  3. Krok 3 – zarządzanie nową przestrzenią
    Pomieszczenie, w którym nie zalegają już stare meble, sprzęty czy odpady poremontowe, jest gotowe, by nadać mu nowe życie. Możesz w nim urządzić, co tylko chcesz: pokój do zabaw dla dziecka, mieszkalne poddasze lub funkcjonalne miejsce gospodarcze.

Zleć usługi sprzątające profesjonalistom

Potrzebujesz pilnego sprzątania po remoncie piwnicy, domu, mieszkania czy biura? A może jesteś właśnie po budowie nowego pomieszczenia i obiektu, w którym wymagane jest czyszczenie profesjonalną ręką? Zgłoś się do nas – działamy na terenie Krakowa, jak i pobliskich miejscowości. Jesteśmy elastyczni, terminowi i doświadczeni w kompleksowych i skomplikowanych usługach sprzątających.

Skontaktuj się z nami