Opróżnianie mieszkań, piwnic

Nie wiesz co zrobić z niepotrzebnym, ciężkim sprzętem, starymi meblami czy innymi problematycznymi przedmiotami? Masz zagraconą piwnicę w mieszkaniu? Pomieszczenie w Twoim biurze potrzebuje gwałtownej renowacji? Zgłoś się do nas – w opróżnianiu mieszkań i innych pomieszczeń takich jak garaże czy strychy nie mamy sobie równych!

Opróżnianie pomieszczeń to usługa, która polega na wynajęciu profesjonalnej firmy, takiej jak nasza, do zabrania, wywozu i utylizacji odpadów w nich zalegających. Mogą to być stare meble, niedziałające sprzęty: elektroniczne, RTV i AGD, ale także pozostałości po remoncie lub budowie: gruz, skute płytki i wiele innych. Zajmujemy się kompleksowym opróżnianiem piwnic, mieszkań, pomieszczeń biurowych czy innych obiektów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, jak i wieloletnim doświadczeniem w tego typu usługach. Działamy na terenie Krakowa, jak i okolicznych miejscowościach.

Zostaw oczyszanie mieszkań profesjonalistom

Opróżnianie mieszkań w Krakowie jest skierowane do osób prywatnych i firm, które planują sprzedaż nieruchomości, przeprowadzkę lub przygotowanie lokalu pod wynajem. Duże, ciężkie i nieporęczne do wyniesienia i wywiezienia zbędnych rzeczy, takie jak meble, sprzęt RTV i AGD, materiały budowlane i gruz należy zutylizować w odpowiedni sposób. Są to odpady z rodzaju takich, których – w świetle obowiązujących przepisów – nie wolno wyrzucać do pojemników na odpady komunalne.

Z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje profesjonalne i kompleksowe oczyszczanie mieszkań, domów i biur na terenie Krakowa i w okolicznych miejscowościach (Skawina, Zielonki, Zabierzów, Wieliczka i inne). W ramach tej usługi udostępniamy klientowi kontenery i worki na odpady, pomagamy przy pakowaniu śmieci do pojemników oraz wynoszeniu ich z pomieszczeń, a następnie wywozimy odpady do miejsca utylizacji.

Co wchodzi w zakres naszych usług

Aby oczyszczanie mieszkań, piwnic, czy innego rodzaju pomieszczeń przebiegał w pełni sprawnie, bezpiecznie i legalnie, należy to zrobić kompleksowo i w sposób dobrze zorganizowany. Dlatego zlecenie tego profesjonalnej firmie, takiej jak nasza, jest jak najbardziej korzystną opcją. Opróżnianie pomieszczeń to nie tylko wywóz starych mebli i ich utylizacja – następuje również ich całkowity demontaż, jak i dokładne wysprzątanie obiektu, pozbycie się odpadów takich jak gruz, oraz opróżnienie ze sprzętu elektronicznego, RTV i AGD. Dbamy o to, aby po oczyszczeniu pomieszczenia biurowego czy całego mieszkania, załadować wszystkie już niepotrzebne rzeczy w kontenery, po czym wywieść je do zgodnego z prawem miejsca składowania.

Opróżnianie piwnic – Nasza oferta

Poza opróżnianiem mieszkań, domów i biur oferujemy również oczyszczanie innych pomieszczeń: piwnic, strychów, garaży, pomieszczeń gospodarczych, a także działek. Czysta i uporządkowana piwnica to dodatkowa przestrzeń do przechowywania rzeczy, które nie mieszczą się w użytkowej części domu czy mieszkania. Najczęściej przechowuje się w niej rowery i przetwory, ale są też inne pomysły na jej wykorzystanie. Może ona pełnić funkcję spiżarni do przechowywania produktów z długą datą ważności, kotłowni lub pralni. Również inne pomieszczenia, takie jak strych czy garaż, po profesjonalnym uprzątnięciu mogą zyskać nowe życie i stanowić dodatkową przestrzeń do zagospodarowania przez domowników.

Usługa jest rekomendowana dla osób lub firm, które planują przerobienie strychu na mieszkalne poddasze, uprzątnięcie garażu z zalegających tam od lat starych opon i innych samochodowych części, wyczyszczenie zagraconej piwnicy po poprzednich lokatorach i wiele innych sytuacji.

Jak opróżniamy piwnice

Opróżnianie piwnic w Krakowie jest zazwyczaj procesem bardziej skomplikowanym, aniżeli oczyszczanie mieszkań czy innych pomieszczeń. Doświadczenie pokazało nam, iż mieszkańcy Krakowa i pobliskich miejscowości gromadzą wiele różnorodnych przedmiotów w swoich piwnicach – często ustawionych niedbale, wręcz chaotycznie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały przebieg ich oczyszczania przebiegał bezpiecznie, jednocześnie nie przeszkadzając sąsiadom. Służymy także profesjonalną radą, jak odpowiednio składować i magazynować sprzęt, aby w przyszłości nie powtórzyć tych samych błędów organizacyjnych.

Oczywiście oczyszczając piwnice składujemy wszystkie odpady i śmieci tak, aby następnie je rozmontować (jeśli jest taka potrzeba) i wynieść do utylizacji. Dzięki nam zaoszczędzisz czas, pieniądze i stres – wystarczy do nas zadzwonić!

Opróżnianie mieszkań w 3 prostych krokach:

  1. Planowanie
    Planujesz sprzedać dom, wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania, zwalniasz lokal użytkowy lub biuro? Oszacuj, ile znajdujących się tam rzeczy jest niepotrzebnych i wymaga wyrzucenia. Przy dużej ilości i objętości odpadów konieczne będzie wsparcie firmy, zajmującej się profesjonalnym oczyszczaniem pomieszczeń.
  2. Rezerwowanie
    Przy pomocy formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo skontaktuj się z nami. Informacje, takie jak powierzchnia wymagająca uprzątnięcia, termin i lokalizacja, pomogą nam w ustaleniu finalnej ceny za tę usługę.
  3. Realizowanie
    W ustalonym wcześniej terminie i godzinie przyjedziemy pakownym pojazdem – w naszej flocie znajdują się 3 modele: Scania P310, DAF CF 75, Ford Transit, a także pojemniki i kontenery na odpady o różnej objętości.

Skorzystaj z naszych usług!

Ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli biur, magazynów i nieruchomości. Zleć opróżnianie mieszkań i innych obiektów doświadczonym profesjonalistom. Dzięki zaoszczędzisz czas, stres i pieniądze! Oferta dla mieszkańców Krakowa i okolic.

Skontaktuj się z nami