Usługi

Nasze usługi to propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i firm: przeprowadzkowych, budowlanych, sprzątających, pośredników i sprzedawców nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych i innych obszarów. Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Kompleksową ofertą, indywidualną wyceną, szerokim obszarem działań oraz wsparciem na każdym etapie wykonywanej usługi.

Którą usługę wybrać?

Czym różnią się od siebie te dwie usługi? W przypadku opróżniania pomieszczeń – poza dostarczeniem do klienta pojemników na odpady, a także posegregowaniem śmieci i wywozem do miejsca, gdzie zostaną poddane utylizacji – gwarantujemy również pomoc przy ich pakowaniu i wynoszeniu. W zakresie sprzątania pomieszczeń wypożyczamy kontenery lub worki na odpady, a następnie na miejscu – u klienta – segregujemy je i wywozimy do miejsca ich utylizacji.

 • Wywóz gruzu, odpadów budowlanych, wielkogabarytowych

  remont

  Twój dom, biuro czy mieszkanie czeka gruntowny remont? Potrzebujesz pomocy w wyniesieniu gruzu, odpadów budowlanych i innych gabarytów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zajmujemy się kompleksowym wywozem odpadów budowlanych, w tym gruzu, złomu, jak i gabarytów w postaci mebli i innego, ciężkiego sprzętu. Wynajmij u nas kontener na śmieci i z łatwością pozbądź się wszystkich odpadów wielkogabarytowych!

  Czytaj więcej
 • Usługi sprzątające dla Firm, Biur, domów

  odkurzanie

  Sprzątanie pomieszczeń to usługa, która jest rekomendowana szczególnie w sytuacjach, takich jak sprzedaż mieszkania, wyprowadzka czy przygotowanie nieruchomości pod wynajem. Mogą to być lokale mieszkalne, biurowe, magazynowe, użytkowe, gospodarcze i inne. Nasza firma udostępnia kontenery i worki na odpady, a następnie segreguje je i wywozi do miejsca utylizacji. Najczęściej są to stare meble, urządzenia RTV i AGD oraz pozostałości po budowie lub remoncie.

  Czytaj więcej
 • Opróżnianie mieszkań, piwnic

  pokój

  W przypadku tej usługi nasi pracownicy nie tylko udostępniają kontenery na odpady, ale również pomagają przy pakowaniu oraz wynoszeniu odpadów z pomieszczeń. W jakich sytuacjach warto skorzystać z opróżniania pomieszczeń? Przede wszystkim wtedy, kiedy jeden lub kilka pokoi, strych, garaż czy piwnica są zagracone, a planujemy wykorzystanie ich powierzchni w inny, sensowny sposób.

  Czytaj więcej