O nas

Nasza firma od 2012 roku, na terenie Krakowa i w promieniu do 30 kilometrów, dostarcza najwyższej jakości kompleksowe usługi związane z szeroko pojętym wywozem odpadów. Pierwotnie była to wyłącznie możliwość wypożyczenia kontenera na gruz i odpady budowlane, jedna ofertę szybko poszerzyliśmy o dodatkowe elementy.

Coraz więcej osób szuka usługi kompleksowej od A do Z, by jedna firma zajęła się spakowaniem i wywozem zarówno odpadów budowlanych i zielonych, jak i ciężkich mebli, sprzętu AGD i innych śmieci o wielkich gabarytach. To pierwsza, ale nie jedyna grupa naszych klientów. Drugą są osoby, które potrzebują pojedynczej usługi (np. opróżnienia pomieszczenia gospodarczego w swoim domu lub sprzątania po remoncie). Trzecia to firmy i instytucje, które zarządzają lokalami biurowymi, magazynami i sklepami.

Skorzystanie z naszych usług to oszczędność czasu, a także gwarancja profesjonalizmu, niezawodności i punktualności. Każde opróżnianie lub sprzątanie pomieszczeń jest traktowane indywidualnie, tak samo też wyceniane. Przede wszystkim od ilości i objętości odpadów zależy finalna cena za tę usługę, znaczenie ma również czas, w jakim usługa zostanie wykonana. Zachęcamy do kontaktu zarówno osoby prywatne i klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze, biura sprzedaży i pośrednictwa nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe i inne instytucje.